Aktywacja energii Kundalini

Aktywacja kundalini

Czym jest Aktywacja Kundalini?

"Aktywacja Kundalini" to metoda pracy z energią polegająca na aktywacji energii witalnej osoby, biorącej udział w sesji.

To proces, który może pomóc Ci uporać się z emocjami i traumami zapisanymi w ciele, blokadami energetycznymi, niecichnącym umysłem/ego. Proces, który doda Ci sił, aby podążać za głębokimi potrzebami, nie tracąc energii na rozglądanie się na boki.

W sesji wykorzystuje się muzykę i subtelny dotyk (chyba, że uczestnik nie chce być dotykany).

Jak wygląda sesja?

Całe spotkanie trwa ok. 120 min. Rozpoczyna się szczegółowym wprowadzeniem, następnie osoby uczestniczące w sesji układają się w pozycji leżącej z zamkniętymi lub zasłoniętymi oczami. Sama sesja trwa ok. 60-70 min. Po niej odbywa się krąg zamykający, podczas którego dzielimy się swoimi doświadczeniami. To również czas na uziemienie się po sesji.

Co dzieje się podczas sesji Aktywacji Kundalini?

Reakcja ciała fizycznego może być bardzo zróżnicowana. Ciało może poruszać się w rożny sposób. Może pojawić się potrzeba płaczu, śmiechu, kaszlu, krzyku czy nawet spontaniczny taniec. To proces oczyszczania i uwalniania. Mogą pojawić się wizje i obrazy, uczucie wibracji w ciele. Ciało może być też bardzo spokojne lub nawet nieruchome przez całą sesje. Tak, czasem z zewnątrz nie dzieje się zupełnie nic. To nie oznacza, że proces nie został uruchomiony.
Podczas sesji kluczowe jest zaufanie do procesu i osoby prowadzącej. Dzięki zaufaniu pozwalamy ciału rozluźnić się, a energii płynąć.

Co może dać mi energia?

Energia zawsze daje i pokazuje to, czego dana osoba potrzebuje, a nie to czego chce umysł racjonalny. Energia pracuje z naszą podświadomością, przekonaniami, traumami, utkwionymi w ciele emocjami. To bardzo mądry proces.

Aktywacja wspiera Cię w rozwoju, poszerzaniu świadomości, pozwala oczyścić emocje ukryte w ciele, traumy, blokady energetyczne, które blokują lub spowalniają Twój rozwój.

Twoja inwestycja

Warunkiem rezerwacji miejsca jest płatność pełnej kwoty.

Sesje stacjonarne

Udział w sesji grupowej: 250 PLN.
Udział w sesji indywidualnej: 490 PLN.

Sesje online

Udział w sesji grupowej: 180 PLN.
Udział w sesji indywidualnej: 390 PLN.

Najbliższe sesje grupowe

Białystok - Aktywacja Energii Kundalini
- czwartek 20 czerwca g. 19:00 - 21:00
- czwartek 27 czerwca g. 19:00 - 21:00
- sobota 6 lipca g. 17:00 - 19:00

Miejsce: Studio HOLI, Grodzieńska 72, Wasilków

Lublin - Aktywacja Energii Kundalini
Termin zostanie ogłoszony wkrótce

Warszawa - Aktywacja Energii Kundalini
Termin zostanie ogłoszony wkrótce

Aby wziąć udział w sesji, kliknij w przycisk poniżej, a następnie zapisz się i dokonaj płatności. Wpisz poprawne dane, aby otrzymać SMS i wiadomość e-mail ze szczegółami.

Regulamin sesji

Rezerwując udział w sesji Aktywacji Kundalini akceptujesz warunki uczestnictwa.

O prowadzącej Sesje

Marlena Kozłowska

Od lat mam ogromną przyjemność i zaszczyt pracować z ludźmi. Jako nauczyciel jogi przyglądam się, jak dużo napięć i nieprzepracowanych emocji, traum nosimy w naszych ciałach. Siedzą głęboko w podświadomości i choć nie mamy z nimi kontaktu, ogromnie wpływają na nas i nasze życie. Te spostrzeżenia popchnęły mnie do poszukiwania metod pracy z energią oraz uwalnianiem emocji.

Uczę jogi kundalini, pracuję z misami tybetańskimi oraz energią Reiki. Aktywacje energii Kundalini były moim kolejnym, naturalnym krokiem rozwoju, dzięki któremu mogę pomagać innym w kreowaniu lepszej codzienności. Ukończyłam intensywny trening facylitatorski w prestiżowej szkole Kundalini Activation Training w Hiszpanii (na zdjęciu z moimi Nauczycielami).

Zapraszam Cię serdecznie do tej pasjonującej, wspólnej podróży.

Wasze opinie