O MNIE

Cześć, jestem Marlena...

Towarzyszę Ci na drodze powrotnej do siebie. Drodze tak potrzebnej nam wszystkim w obecnym świecie, a jednocześnie tak trudnej i niezrozumiałej z powodu nadmiaru, w którym nieustannie jesteśmy. Jestem nauczycielem jogi oraz pracuję z energią.

Rozdział 1. - Moja joga

Pracuję z jogą w sposób subtelny. Przerobiłam już swój "dynamizm" i wiem, że subtelne praktyki są tym, czego najbardziej potrzebują nasze współczesne zmęczone ciała i głowy. Pracuję z szacunkiem. Nie koryguję boleśnie, nie wciskam w asany, nie interesuje mnie "idealna" wersja pozycji, bo każdy ma przecież swoje ideały. Nie trenuję ciał, pomagam Tobie okiełznać swoją "głowę". Wykorzystując do tego również również asany.

W codziennej pracy z ludźmi szukam nienachalnych sposobów na stopniowe otwieranie świata jogi poza asanami lub z ruchem w bardziej subtelnej formie. Nigdy nie przekraczam czyichś granic. Bardzo szanuję miejsce, w którym teraz jesteś i drogę, którą przeszłaś.

Uczę kundalini i hatha jogi, prowadzę medytacje jogi nidry, zapraszam do świata mantry i pranajamy.

Rozdział 2. - Energia i psychosomatyka

Od lat mam ogromną przyjemność i zaszczyt pracować z ludźmi. Jako nauczyciel jogi przyglądam się, jak dużo napięć i nieprzepracowanych emocji, traum nosimy w naszych ciałach. Siedzą głęboko w podświadomości i choć nie mamy z nimi kontaktu, ogromnie wpływają na nas i nasze życie. Te spostrzeżenia popchnęły mnie do poszukiwania metod pracy z energią oraz uwalnianiem emocji.

Uczę jogi kundalini, pracuję z misami tybetańskimi oraz energią Reiki. Aktywacje energii Kundalini były moim kolejnym, naturalnym krokiem rozwoju, dzięki któremu mogę pomagać innym w kreowaniu lepszej codzienności. Ukończyłam intensywny trening facylitatorski w prestiżowej szkole Kundalini Activation Training w Hiszpanii.

Rozdział 3. - Połączenie

Aktualnie rozwijam się w kierunku pracy z uwalnianiem emocji z ciała, pracy z traumami, psychosomatyką. Wierzę, że połączenie pracy z energią, rozumienia czakr, pracy z ciałem i praktyki jogowe są genialnym połączeniem, które zmienia postrzeganie i pracę z chorobami i dysfunkcjami, z którymi masowo mierzymy się w obecnych czasach.

Zapraszam Cię serdecznie do tej pasjonującej, wspólnej podróży. Jeżeli czujesz, że jesteś u siebie, rozsiądź się wygodnie w moim towarzystwie.

Marlena Kozłowska

CO MOGĘ CI ZAPROPONOWAĆ

Moja praca

Wyjazdy z jogą

Kilka dni odosobnienia od Twojej codzienności, wypełnione praktyką jogi, głębokim oddechem i uważnością na siebie.

Joga Nidra

Moja wielka miłość i panaceum na obecne czasy. Jogiczny sen to forma medytacji, ale również ogromne ukojenie dla zmęczonego umysłu.

Budzenie Twojej energii

Sesje aktywacji energii kundalini to metoda wielowymiarowej pracy z blokadami energetycznymi, traumami ukrytymi w ciele, przekonaniami, które nas ograniczają.

Doświadczenie

W procesie.


Vinyasa Yoga 200h Teacher Training (RYT200, Yoga Alliance)


Yoga Nidra 50h Teacher Training


Kundalini, Pranayama, Medytacja
200h Teacher Training (RYT200, Yoga Alliance)

Masaż dźwiękiem w profilaktyce zdrowia (poziomy I-IV) - misy tybetańskie

Kurs nauczycielski MANTRA
- praca z sanskrytem i mantrami wedyjskimi.

Certyfikaty

Doświadczenie

Z jogą związana jestem od 2016 roku.

Na co dzień prowadzę praktykę jogi z grupami oraz indywidualnie we własnym kameralnym studio.

Kundalini Reiki Master Teacher Attunement

Kundalini Activation Facilitator

Masz
pytania?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące organizowanych przeze mnie warsztatów, sesji indywidualnych czy innych form współpracy, napisz.

Bądź na bieżąco