Wyjazdy jogowe
& inne wydarzenia

Na tej stronie znajdziesz wszystkie zaplanowane przeze mnie wydarzenia: wyjazdy jogowe, sesje jogi nidry on-line & offline i inne spotkania tematyczne.

Joga & oddech. Edycja druga.

Joga & oddech - edycja II to 4-dniowy wyjazd, który spędzimy w delikatnym jogicznym ruchu i podczas pogłębionych sesji oddechowych (pranajamy) z odrobiną teorii.

Edycja 2. odbywa się w blasku pełni księżyca, więc w programie znajdzie się również wieczorna praktyka powitań księżyca.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za jogowe warsztaty. Szkoda, że nie mam Cię w Warszawie. Ilość prany, która mnie doładowałas jest zadziwiająca. (...) Ogólnie patrząc na to co mi świetnie zrobiło, to z jednej strony wyciszenie układu nerwowego, a z drugiej podniesienie energii życiowej. Dziękuję również za zapoznanie mnie z inną praktyka jogi, bo choć praktykuje jogę już dobrych parę lat, w różnych miastach, różnych szkolach i w różnych wydaniach, to z taką jaką mi podałaś w Gołębniku zetknelam się po raz pierwszy. Było to bardzo wzbogacajace i poszerzające samoświadomość.

- uczestniczka spotkania W Pełni. 2023

Zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco.

JOGA NIDRA

Czy próbowałaś już jogicznego śnienia?

Praktykuj ze mną jogę nidrę na Spotify w zaciszu własnego domu. Przygotuj sobie spokojne miejsce, ubierz się ciepło i wygodnie, ułóż się komfortowo, zamknij oczy i śnij...

Praktyka jogi nidry nie wymaga jakichkolwiek umiejętności ani doświadczenia. Głęboko regeneruje ciało i umysł, pozwala się odprężyć i uspokaja "gadającą głowę". Wypróbuj. Pokochasz ten stan rozluźnienia.

Kim jestem

Cześć, jestem Marlena...

Moja podróż "do siebie" trwała kilkanaście lat. Nie miałam wtedy narzędzi ani nie stanęła na mojej drodze osoba, która wskazałaby mi drogę. Jak każdą z nas, ogarniał mnie strach przed zmianą, choć serce powoli podpowiadało mi, co robić.

Swoją pracą wspieram osoby w budowaniu odwagi do życia w zgodzie z sercem, do uwalniania się ze spirali napięcia i ogromnego stresu, w którym często żyjemy.

Wykorzystuję techniki łagodnej hatha jogi, jogi kundalini, uczę rozumieć i pracować z mantrami. Moją miłością jest joga nidra. Lubię pracować z głosem i dźwiękiem. Gram i masuję dźwiękiem mis tybetańskich, a w wolnych chwilach uczę się śpiewu.

Uwielbiam być w naturze, w ruchu. Ogród i uprawa warzyw uspokajają mnie i uziemiają.